RNC55J30R9FSB14
DigiKeys varenummer
RNC55J30R9FSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J30R9FSB14
Beskrivelse
RES 30.9 OHM 1/8W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30.9 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNC55J30R9FSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)