RNC55J1744BSRSL
DigiKeys varenummer
RNC55J1744BSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J1744BSRSL
Beskrivelse
RES 1.74M OHM 1/8W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.74 MOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNC55J1744BSRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)