RNC55J1104FSRE8
DigiKeys varenummer
541-RNC55J1104FSRE8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J1104FSRE8
Beskrivelse
RES 1.1M OHM 1% 1/8W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNC55J1104FSRE8 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)