RNC55J1002BSRC965 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 190
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
På lager: 338
På lager: 42
10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55J1002BSRC965
DigiKeys varenummer
541-RNC55J1002BSRC965TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J1002BSRC965
Beskrivelse
RES 10K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55J1002BSRC965 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)