RNC55J1000DRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
100 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55J1000DRRSL
DigiKeys varenummer
RNC55J1000DRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55J1000DRRSL
Beskrivelse
RES 100 OHM 1/8W .5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55J1000DRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)