RNC55H90R9FSBSL65 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
90.9 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55H90R9FSBSL65
DigiKeys varenummer
541-RNC55H90R9FSBSL65TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H90R9FSBSL65
Beskrivelse
RES 90.9 OHM 1% 1/8W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55H90R9FSBSL65 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)