RNC55H7502DSRSL er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Opgradering
75 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55H7502DSRSL
DigiKeys varenummer
RNC55H7502DSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H7502DSRSL
Beskrivelse
RES 75K OHM 1/8W .5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55H7502DSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)