RNC55H4811BSRSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RNC55H4811BSRSL-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RNC55H4811BSRSL |
Beskrivelse | RES 4.81K OHM 1/8W .1% AXIAL |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4.81 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RNC55H4811BSRSL Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Svejsbar |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 175°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Fås ikke længere hos DigiKey | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens S (0,001%) |