RNC55H4021FSR36 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
På lager: 500
Opgradering
Opgradering
4.02 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55H4021FSR36
DigiKeys varenummer
RNC55H4021FSR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H4021FSR36
Beskrivelse
RES 4.02K OHM 1/8W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55H4021FSR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)