RNC55H3002FSRE8
DigiKeys varenummer
541-RNC55H3002FSRE8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H3002FSRE8
Beskrivelse
RES 30K OHM 1% 1/8W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNC55H3002FSRE8 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)