RNC55H2052FMRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 490
Opgradering
Opgradering
20.5 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55H2052FMRSL
DigiKeys varenummer
RNC55H2052FMRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H2052FMRSL
Beskrivelse
RES 20.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55H2052FMRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
M (1%)