RNC55H2004BSRE8
DigiKeys varenummer
541-RNC55H2004BSRE8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H2004BSRE8
Beskrivelse
RES 2M OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 MOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNC55H2004BSRE8 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)