RNC55H1622FPRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 12
Opgradering
Opgradering
16.2 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55H1622FPRE6
DigiKeys varenummer
RNC55H1622FPRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H1622FPRE6
Beskrivelse
RES 16.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55H1622FPRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)