RNC55H1503FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 72
Opgradering
Opgradering
150 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55H1503FRRSL
DigiKeys varenummer
RNC55H1503FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H1503FRRSL
Beskrivelse
RES 150K OHM 1/8W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55H1503FRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)