RNC55H1003BRRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 169
På lager: 0
Opgradering
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
100 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC55H1003BRRE6
DigiKeys varenummer
RNC55H1003BRRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC55H1003BRRE6
Beskrivelse
RES 100K OHM 1/8W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC55H1003BRRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)