RNC50K3573FSB14 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RNC50K3573FSB14-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RNC50K3573FSB14 |
Beskrivelse | RES 357K OHM 1/10W 1% AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 357 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RNC50K3573FSB14 Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Svejsbar |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 175°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens S (0,001%) |