RNC50J3093FSRE5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
309 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC50J3093FSRE5
DigiKeys varenummer
541-RNC50J3093FSRE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC50J3093FSRE5
Beskrivelse
RES 309K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)