RNC50J2553FSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
255 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC50J2553FSRSL
DigiKeys varenummer
RNC50J2553FSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC50J2553FSRSL
Beskrivelse
RES 255K OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC50J2553FSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)