RNC50J2000BSRE7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
200 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC50J2000BSRE7
DigiKeys varenummer
541-RNC50J2000BSRE7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC50J2000BSRE7
Beskrivelse
RES 200 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)