RNC50H68R1BSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
68.1 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC50H68R1BSRSL
DigiKeys varenummer
RNC50H68R1BSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC50H68R1BSRSL
Beskrivelse
RES 68.1 OHM 1/10W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC50H68R1BSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)