RNC50H5111FMBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 100
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Opgradering
På lager: 500
5.11 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC50H5111FMBSL
DigiKeys varenummer
RNC50H5111FMBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC50H5111FMBSL
Beskrivelse
RES 5.11K OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC50H5111FMBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
M (1%)