RNC50H49R9FSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 500
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
På lager: 11
Parametrisk ækvivalent
49.9 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC50H49R9FSRSL
DigiKeys varenummer
RNC50H49R9FSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC50H49R9FSRSL
Beskrivelse
RES 49.9 OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNC50H49R9FSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)