RNC50H3010FSB14
DigiKeys varenummer
RNC50H3010FSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RNC50H3010FSB14
Beskrivelse
RES 301 OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
301 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNC50H3010FSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)