RNC50H2003FSRE6
DigiKeys varenummer
541-RNC50H2003FSRE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RNC50H2003FSRE6CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RNC50H2003FSRE6
Beskrivelse
RES 200K OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
200 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNC50H2003FSRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)