RNC50H1122FSR36
DigiKeys varenummer
541-RNC50H1122FSR36TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC50H1122FSR36
Beskrivelse
RES 11.2K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
11.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RNC50H1122FSR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)