RN70E2323FB14 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RN70E2323FB14-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RN70E2323FB14 |
Beskrivelse | RES 232K OHM 3/4W 1% AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 232 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RN70E2323FB14 Modeller |
Kategori | Funktioner Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 175°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm) |