RN70E2151BR36
DigiKeys varenummer
RN70E2151BR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN70E2151BR36
Beskrivelse
RES 2.15K OHM 3/4W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
2.15 kOhms ±0,1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN70E2151BR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)