RN70D5622FBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
56.2 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN70D5622FBSL
DigiKeys varenummer
RN70D5622FBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN70D5622FBSL
Beskrivelse
RES 56.2K OHM 3/4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN70D5622FBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)