RN70C51R1FRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
51.1 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN70C51R1FRSL
DigiKeys varenummer
RN70C51R1FRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN70C51R1FRSL
Beskrivelse
RES 51.1 OHM 3/4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN70C51R1FRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)