RN70C3900FB14
DigiKeys varenummer
RN70C3900FB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN70C3900FB14
Beskrivelse
RES 390 OHM 3/4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
390 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN70C3900FB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)