RN70C2612FBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
26.1 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN70C2612FBSL
DigiKeys varenummer
RN70C2612FBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN70C2612FBSL
Beskrivelse
RES 26.1K OHM 3/4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN70C2612FBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)