RN70C2213DBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
221 kOhms ±0,5% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN70C2213DBSL
DigiKeys varenummer
RN70C2213DBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN70C2213DBSL
Beskrivelse
RES 221K OHM 3/4W .5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN70C2213DBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)