RN65E2431DRE6
DigiKeys varenummer
RN65E2431DRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN65E2431DRE6
Beskrivelse
RES 2.43K OHM 1/2W .5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
2.43 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN65E2431DRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)