RN65D6R49FB14
DigiKeys varenummer
RN65D6R49FB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN65D6R49FB14
Beskrivelse
RES 6.49 OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.49 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN65D6R49FB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)