RN65D6800FB14
DigiKeys varenummer
RN65D6800FB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN65D6800FB14
Beskrivelse
RES 680 OHM 1/2W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
680 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN65D6800FB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)