RN65C5002BB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 432
Datablad
50 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN65C5002BB14
DigiKeys varenummer
RN65C5002BB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN65C5002BB14
Beskrivelse
RES 50K OHM 1/2W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN65C5002BB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)