RN65C4992DRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
49.9 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN65C4992DRSL
DigiKeys varenummer
RN65C4992DRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN65C4992DRSL
Beskrivelse
RES 49.9K OHM 1/2W .5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN65C4992DRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)