RN65C3901BB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
3.9 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN65C3901BB14
DigiKeys varenummer
RN65C3901BB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN65C3901BB14
Beskrivelse
RES 3.9K OHM 1/2W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RN65C3901BB14 Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)