RN65C2520BRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
252 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN65C2520BRE6
DigiKeys varenummer
RN65C2520BRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN65C2520BRE6
Beskrivelse
RES 252 OHM 1/2W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN65C2520BRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)