RN60E9091FBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
9.09 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN60E9091FBSL
DigiKeys varenummer
RN60E9091FBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN60E9091FBSL
Beskrivelse
RES 9.09K OHM 1/4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN60E9091FBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)