RN60E6192DRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
61.9 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN60E6192DRE6
DigiKeys varenummer
RN60E6192DRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN60E6192DRE6
Beskrivelse
RES 61.9K OHM 1/4W .5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN60E6192DRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)