RN60E6040FBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
604 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN60E6040FBSL
DigiKeys varenummer
RN60E6040FBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN60E6040FBSL
Beskrivelse
RES 604 OHM 1/4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN60E6040FBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)