RN60E4872BR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
48.7 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN60E4872BR36
DigiKeys varenummer
RN60E4872BR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN60E4872BR36
Beskrivelse
RES 48.7K OHM 1/4W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN60E4872BR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)