RN60E4322DBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
43.2 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN60E4322DBSL
DigiKeys varenummer
RN60E4322DBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN60E4322DBSL
Beskrivelse
RES 43.2K OHM 1/4W .5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN60E4322DBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)