RN60D2200FB14
DigiKeys varenummer
541-RN60D2200FB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN60D2200FB14
Beskrivelse
RES 220 OHM 1/4W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN60D2200FB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)