RN60C85R6BB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
85.6 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN60C85R6BB14
DigiKeys varenummer
RN60C85R6BB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN60C85R6BB14
Beskrivelse
RES 85.6 OHM 1/4W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN60C85R6BB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)