RN60C1541BRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.54 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN60C1541BRSL
DigiKeys varenummer
RN60C1541BRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN60C1541BRSL
Beskrivelse
RES 1.54K OHM 1/4W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN60C1541BRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)