RN60C1004BRE6
DigiKeys varenummer
541-RN60C1004BRE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RN60C1004BRE6CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RN60C1004BRE6
Beskrivelse
RES 1M OHM 1/4W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 MOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN60C1004BRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,344" L (3,68mm x 8,74mm)