RN55E9092DBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
90.9 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55E9092DBSL
DigiKeys varenummer
RN55E9092DBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN55E9092DBSL
Beskrivelse
RES 90.9K OHM 1/8W .5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55E9092DBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)