RN55E8662FRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
86.6 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55E8662FRSL
DigiKeys varenummer
RN55E8662FRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN55E8662FRSL
Beskrivelse
RES 86.6K OHM 1/8W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55E8662FRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)